• Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 20:30de Lutte DMW1 (d) - Handbal Hardenberg DMW1 (d)Sporthal de Luttermolen
    8 okt. 09:00de Lutte F1 (g) - de Tukkers F3 (g)Sportcentrum Hengelo (Veldwijk)
    8 okt. 09:20D.S.V.D. F3 (g) - de Lutte F1 (g)Sportcentrum Hengelo (Veldwijk)
    8 okt. 10:00de Tukkers F2 (g) - de Lutte F1 (g)Sportcentrum Hengelo (Veldwijk)
    8 okt. 10:20de Lutte F1 (g) - Olympia HGL F1 (g)Sportcentrum Hengelo (Veldwijk)
    8 okt. 16:20de Lutte E1 (g) - B.W.O. E3 (g)Sporthal de Luttermolen
    8 okt. 17:15de Lutte D1 (g) - de Tukkers D2 (g)Sporthal de Luttermolen
    8 okt. 18:00de Lutte DC1 (d) - B.W.O. DC2# (d)Sporthal de Luttermolen
    8 okt. 19:00de Lutte DS2 (d) - ZVBB '21 DS3 (d)Sporthal de Luttermolen
    8 okt. 20:15de Lutte DS1 (d) - Olympia HGL DS2 (d)Sporthal de Luttermolen
    9 okt. 11:45Stormvogels DB2 (d) - de Lutte DB1# (d)Sporthal de Els
    19 okt. 20:45Dynamiek DMW1 (d) - de Lutte DMW1 (d)Sporthal de Mossendam
    22 okt. 16:25de Lutte DC1 (d) - Langeveen/Vasse DC1# (d)Sporthal de Luttermolen
    22 okt. 17:25de Lutte DB1# (d) - Combinatie '64 DB1 (d)Sporthal de Luttermolen
    22 okt. 18:25de Lutte DS3 (d) - Langeveen DS2 (d)Sporthal de Luttermolen
    22 okt. 19:35de Lutte DS2 (d) - W.H.C. DS3 (d)Sporthal de Luttermolen
    22 okt. 20:45de Lutte DS1 (d) - W.H.C. DS2 (d)Sporthal de Luttermolen
    23 okt. 13:20B.W.O. D2 (g) - de Lutte D1 (g)Sporthal Hasseler Es
    29 okt. 09:20de Lutte F1 (g) - D.S.V.D. F3 (g)Sporthal de Danne
    29 okt. 09:40B.W.O. F1# (g) - de Lutte F1 (g)Sporthal de Danne
    29 okt. 10:20de Tukkers F2 (g) - de Lutte F1 (g)Sporthal de Danne
    29 okt. 16:00de Lutte D1 (g) - Combinatie '64 D2 (g)Sporthal de Luttermolen
    29 okt. 19:00T.V.O. DS1 (d) - de Lutte DS1 (d)Sporthal de Pol (B)
    30 okt. 10:00de Tukkers E4 (g) - de Lutte E1 (g)Sporthal de Danne
    30 okt. 10:00Combinatie DC1 (d) - de Lutte DC1 (d)Sporthal de Fakkel
    30 okt. 10:45Langeveen/ Vasse DB1 (d) - de Lutte DB1# (d)Sportcentrum de Vlaskoel
    30 okt. 12:05Stormvogels DS2 (d) - de Lutte DS2 (d)Sporthal de Els
    30 okt. 16:40D.H.V. DS3 (d) - de Lutte DS3 (d)Sporthal De Mors